Doprava a platba

Akcia poštovné zadarmo stále platí!

Nakúpte v našom internetovom obchode za min. 50 € a využite doručenie na ktorúkoľvek pobočku spoločnosti Packeta/ Zásielkovňa úplne zadarmo. Ak by ste mali záujem o bezplatné doručenie kuriérom, stačí, ak nakúpite za min. 80 € a dopravu kuriérom zaplatíme za Vás. Pre všetky ostatné prípady ponúkame výhodné ceny doručenia, a to už od 2,80 € pre každého.

Doručenie na adresu kuriérom: 3,8 €

Rýchly a predovšetkým spoľahlivý kuriér spoločnosti Remax/ Packeta. V deň doručenia balíka Vám príde SMS správa s predpokladaným termínom doručenia. Nájdete v nej taktiež priamy mobilný kontakt na doručujúceho kuriéra, ktorý Vám balík doručí. Následne sa s ním môžete telefonicky spojiť pre spresnenie miesta a času doručenia, ak by Vám náhodou uvedený čas nevyhovoval. Všetky balíky sú navyše poistené a tovar dôkladne a bezpečne zabalený tak, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu.

Osobný odber - Zásielkovňa: 2,80 €

V prípade, ak Vám nevyhovuje čakanie na kuriéra, vyberte si rýchly osobný odber v sieti pobočiek spoločnosti Packeta/ Zásielkovňa. Len na Slovensku sa nachádza viac ako 300 výdajných miest. Každá pobočka má dobrú dostupnosť mestskou hromadnou dopravou, autom, vlastné parkovisko a za tovar môžete zaplatiť samozrejme aj v hotovosti. Čaká na vás milý prístup a žiadne rady. Aktuálny zoznam pobočiek, ako aj otváracie hodiny či dostupnosť parkovania a MHD sa dozviete po kliknutí na tento odkaz.

Večerné doručenie v Bratislave: 3,80 €

Zákazníkom priamo z Bratislavy ponúkame rýchle večerné doručenie objednávky v čase od 17:00 do 21:00. Doručenie realizuje spoločnosť Packeta. V deň doručenia Vám príde SMS s predpokladaným časom doručenia a bezprostredne pred doručením Vás bude vodič kontaktovať telefonicky. U tohto kuriéra nie je možné platiť platobnými kartami.

Dobierka – platba v hotovosti: 1,00 €

V prípade, ak sa rozhodnete zaplatiť za objednaný tovar v hotovosti až pri jeho preberaní, k celkovej cene bude pripočítané 1 euro. Tento nízky poplatok si určili prepravcovia za manipuláciu s hotovosťou. Ak sa mu chcete vyhnúť, môžete zaplatiť prevodom, platobnou kartou online alebo pred pripravenými bankovými prevodmi.

Kedy mi bude objednaný tovar doručený?

Pri každom produkte zobrazujeme orientačný dátum doručenia. Tovar označený ako skladom – odosielame ihneď expedujeme každý pracovný deň do 12:00 a doručenie netrvá viac ako 1 – 2 dni. Dátum doručenia sa tiež zobrazuje v nákupnom košíku. Dátumy sú samozrejme orientačné a platia na 99 %.

Aké možnosti platby môžem využiť?

Náš internetový obchod ponúka vždy tie najmodernejšie, najbezpečnejšie a najpoužívanejšie metódy platieb. Za tovar tak môžete zaplatiť v hotovosti pri preberaní, bankovým prevodom, platobnou kartou online, platobnou kartou na termináli dopravcu, cez mobilné platby Apple Pay a Google Pay či cez rýchle platobné tlačidlá a predpripravené bankové prevody.