Doprava a platba

Doručenie na adresu kuriérom: 3,90 €

Rýchly a predovšetkým spoľahlivý kuriér prepravnej spoločnosti Packeta. V deň doručenia balíka Vám príde SMS správa s predpokladaným termínom doručenia. Nájdete v nej taktiež priamy mobilný kontakt na doručujúceho kuriéra, ktorý Vám balík doručí. Následne sa s ním môžete telefonicky spojiť pre spresnenie miesta a času doručenia, ak by Vám náhodou uvedený čas nevyhovoval. Všetky balíky sú navyše poistené a tovar dôkladne a bezpečne zabalený tak, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu.

Osobný odber - Packeta: 2,90 €

V prípade, ak Vám nevyhovuje čakanie na kuriéra, vyberte si rýchly osobný odber v sieti pobočiek spoločnosti Packeta/ Zásielkovňa. Len na Slovensku sa nachádza viac ako 300 výdajných miest. Každá pobočka má dobrú dostupnosť mestskou hromadnou dopravou, autom, vlastné parkovisko a za tovar môžete zaplatiť samozrejme aj v hotovosti. Čaká na vás milý prístup a žiadne rady. Aktuálny zoznam pobočiek, ako aj otváracie hodiny či dostupnosť parkovania a MHD sa dozviete po kliknutí na tento odkaz.

Dobierka – platba v hotovosti: 1,30 €

V prípade, ak sa rozhodnete zaplatiť za objednaný tovar v hotovosti až pri jeho preberaní, k celkovej cene bude pripočítaných 1,3 €. Tento nízky poplatok si určili prepravcovia za manipuláciu s hotovosťou. Ak sa mu chcete vyhnúť, môžete zaplatiť prevodom, platobnou kartou online alebo pred pripravenými bankovými prevodmi.

Kedy mi bude objednaný tovar doručený?

Pri každom produkte zobrazujeme orientačný dátum doručenia. Tovar označený ako skladom – odosielame ihneď expedujeme každý pracovný deň do 12:00 a doručenie netrvá viac ako 1 – 2 dni. Dátum doručenia sa tiež zobrazuje v nákupnom košíku. Dátumy sú samozrejme orientačné a platia na 99 %.

Aké možnosti platby môžem využiť?

Náš internetový obchod ponúka vždy tie najmodernejšie, najbezpečnejšie a najpoužívanejšie metódy platieb. Za tovar tak môžete zaplatiť v hotovosti pri preberaní, bankovým prevodom, platobnou kartou online, platobnou kartou na termináli dopravcu, cez mobilné platby Apple Pay a Google Pay či cez rýchle platobné tlačidlá a predpripravené bankové prevody.