Veľkoobchodný program

Veľkoobchod pre firmy, agentúry a začínajúcich obchodníkov

Radi by ste prevádzkovali vlastný obchod s netradičnými darčekmi?
Uvažujete nad rozšírením sortimentu vášho existujúceho obchodu?
chcete odmeniť vašich zamestnancov a obchodných partnerov naozaj originálne a netradične?

Bingo! Vytvorili sme pre vás 2 veľkoobchodné programy, ktoré vám zaručene pomôžu.

Veľkoobchodný program 1 – dlhodobá spolupráca

Ak si prajete od nás odoberať akýkoľvek tovar pre vaše podnikanie, alebo ďalšie použitie, pomôžeme vám a podporíme vás v tom. Originálne a netradičné darčeky z nášho katalógu sú, boli a aj budú vždy veľmi populárne a obľúbené. Rozšírte ponuku vášho podnikania a niekoľkonásobne zvýšite rank vášho obchodu, popularitu vašich produktov a v neposlednom rade aj obrat. Už na druhý deň vám bezpečne doručíme objednávku tovaru, bez žiadnych podpisov či zmlúv a k tomu vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku na mieru.

Zaregistrujte si u nás účet po kliknutí sem a následne nám napíšte pre aktiváciu veľkoobchodného programu na velkoobchod@indarceky.sk. Následne sa vám začnú zobrazovať veľkoobchodné ceny.

Veľkoobchodný program 2 – firemné darčeky

Obdarujte vašich zákazníkov, zamestnancov alebo obchodných partnerov naozaj originálne a netradične. Firemné perá, kalendáre či bloky sú už dávno minulosťou. Radi vám pomôžeme s výberom vhodných darčekov, K tomu expresne rýchlo vybavíme vašu objednávku, doručíme potrebné doklady a ešte k tomu vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku na mieru. To všetko už do pár minút a bez žiadnej byrokracie.

Napíšte nám na veľkoobchod@indarceky.sk o aký tovar a množstvo máte záujem. Následne Vám do pár minút odošleme cenovú ponuku špeciálne pre vás. Pridelíme vám špeciálny zľavový kupón na dohodnuté ceny a môžete nakúpiť bez nutnosti registrácie.

Pre akékoľvek informácie, nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom našich kontaktov, alebo priamo na adrese: velkoobchod@indarceky.sk

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie