Veľkoobchodný program

Veľkoobchod pre firmy, agentúry a začínajúcich obchodníkov

Radi by ste prevádzkovali vlastný obchod s netradičnými darčekmi?
Uvažujete nad rozšírením sortimentu vášho existujúceho obchodu?
chcete odmeniť vašich zamestnancov a obchodných partnerov naozaj originálne a netradične?

Bingo! Vytvorili sme pre vás 2 veľkoobchodné programy, ktoré vám zaručene pomôžu.

Veľkoobchodný program 1 – dlhodobá spolupráca

Ak si prajete od nás odoberať akýkoľvek tovar pre vaše podnikanie, alebo ďalšie použitie, pomôžeme vám a podporíme vás v tom. Originálne a netradičné darčeky z nášho katalógu sú, boli a aj budú vždy veľmi populárne a obľúbené. Rozšírte ponuku vášho podnikania a niekoľkonásobne zvýšite rank vášho obchodu, popularitu vašich produktov a v neposlednom rade aj obrat. Už na druhý deň vám bezpečne doručíme objednávku tovaru, bez žiadnych podpisov či zmlúv a k tomu vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku na mieru.

Zaregistrujte si u nás účet po kliknutí sem a následne nám napíšte pre aktiváciu veľkoobchodného programu na velkoobchod@indarceky.sk. Následne sa vám začnú zobrazovať veľkoobchodné ceny.

Veľkoobchodný program 2 – firemné darčeky

Obdarujte vašich zákazníkov, zamestnancov alebo obchodných partnerov naozaj originálne a netradične. Firemné perá, kalendáre či bloky sú už dávno minulosťou. Radi vám pomôžeme s výberom vhodných darčekov, K tomu expresne rýchlo vybavíme vašu objednávku, doručíme potrebné doklady a ešte k tomu vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku na mieru. To všetko už do pár minút a bez žiadnej byrokracie.

Napíšte nám na veľkoobchod@indarceky.sk o aký tovar a množstvo máte záujem. Následne Vám do pár minút odošleme cenovú ponuku špeciálne pre vás. Pridelíme vám špeciálny zľavový kupón na dohodnuté ceny a môžete nakúpiť bez nutnosti registrácie.

Pre akékoľvek informácie, nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom našich kontaktov, alebo priamo na adrese: velkoobchod@indarceky.sk

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.