Garancia spokojnosti

Garancia spokojného nákupu

Mnohokrát sa nás pýtate otázku, prečo nakúpiť práve u nás?

Odpoveď je veľmi jednoduchá. Prečítajte si naše pätoro:

1. Milujeme to, čo robíme. A hlavne poznáme do detailov to, čo predávame.
2. Nákupom u nás to nie je a ani to nebude len o tovare. Je to vzťah. Veľmi nám záleží na vašej spokojnosti. Píšeme a telefonujeme si s Vami úprimne radi a to naozaj vidno.
3. Denne mapujeme trh na poli originálnych darčekov. Do našej ponuky pravidelne pridávame len to, čo za to naozaj stojí. Namiesto 20 000 máme len 5.800 darčekov, ktoré za to fakt stoja!
4. Máme naozaj najlepšie ceny. Vďačíme za to nášmu automatizovanému API prepojeniu so všetkými dodávateľmi. Akonáhle niečo zlacnie, zmena sa prejaví aj u nás automaticky za pár minút.
5. Venujeme sa len predaju a poradenstvu v oblasti originálnych darčekov. Nie sme spoločnosť na všetko, ako to býva zvykom u iných e-shopov. Sme len Indarčeky s.r.o.

Sme overený a certifikovaný obchod

Získali sme prestížny certifikát „Overený obchod zákazníkmi“, ktorý nám udelila najväčšia nákupná online galéria Heuréka.sk. Vysoká miera spoľahlivosti, rýchledoručenie, bezproblémové vrátenie tovaru a ochota pomôcť a poradiť. Ajtak by sa dala zhrnúť naša vízia a hnací motor. Prečítajte si, čo o nás napísali overení zákazníci kliknutím sem.

V roku 2016 sme obdržali ďalšie prestížne hodnotenie, Pricemánia.sk – Overený obchod. Kvalitou, ochotou a zodpovednosťou sme sa dostali na prvé miesto v darčekovom segmente a prekvapili samých seba. A to hlavne vďaka tomu, že baví nás čo robíme a robíme čo nás baví. Prečítajte si reakcie našich zákazníkov z nezávislého porovnávača po kliknutí sem.

Stále málo? Kontaktujte nás

Najlepšie bude, ak nás priamo kontaktujete cez livechat, facebook, e-mail alebo telefón. Viac v časti „Naše kontakty“ alebo po kliknutí sem. Tešíme sa na vás