Solárna pasca na hmyz

Kód: D5424
12,41 € –31 %
Solárna pasca na hmyz
12,41 € –31 % 8,45 € 7,04 € bez DPH
Skladom - odosielame ihneď
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Zbavte sa dotieravého hmyzu.

Toto inovatívne zariadenie, pokryté korouhviou vývojového pokroku, predstavuje nezvyčajnú sofistikovanosť a praktickosť, využívajúc pri tom solárnu energiu, ktorá nás neustále obklopuje. Ako už bolo spomenuté, solárna pasca na hmyz disponuje dvojitým vstupom, čím sa výrazne zvyšuje účinnosť tohto zariadenia v boji s invazívnymi druhmi hmyzu. Títo nezvaní hostia sa do pasti chytia a potom musia čeliť voľbe: buď zahynú vysušením, alebo utonutím v okolitej vode.

Konštrukcia tejto pasti je pri tom vyrobená z materiálu najvyššej kvality, čo zaručuje jej dlhodobú životnosť a opakované použitie. Navyše je solárna pasca na hmyz nielen praktickým pomocníkom v boji s hmyzom, ale zároveň aj veľmi šetrná k životnému prostrediu. Využívanie solárnej energie totiž znamená, že pri plnom nabití pasti nedochádza k emisiám škodlivých látok do ovzdušia, ako je to u klasických hmyzích pasí, ktoré často využívajú chemikálie alebo iné látky, nebezpečné pre okolitú prírodu.

Solárna pasca na hmyz tak môže byť považovaná za technologický zázrak súčasnosti, ktorý kombinuje praktickosť, účinnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. A keď sa nad tým zamyslíme, je to práve taká kombinácia, ktorú by sme si mali priať u všetkých našich zariadení.

Obsah balenia:

  • 1 ks Solárna pasca na hmyz

Technické špecifikácie:

  • Vstavané UV svetlo, ktoré priťahuje hmyz,
  • Návnada na oboch stranách,
  • Vyrobené z materiálu odolného voči nepriaznivým poveternostným vplyvom,
  • Vodotesné zariadenie,
  • Ideálne na zavesenie na kemp, záhradu, terasu, balkón atď.

Dodatočné parametre

Kategória: Darčeky proti hmyzu
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: